B-tým postupuje tabulkou vpřed

Sedmý výjezd letošní sezóny zavedl B-tým Warriorů opět do Orlové. V 1. zápase Válečníci poměřili síly s týmem TJ Sokol Dolní Životice. Začátek nebyl zrovna nejlepší, když hned v druhé minutě zápasu musel čelit trestnému střílení Michal Szczurek. Ten ho nakonec s klidem zlikvidoval. Dále byli Warrioři o dost lepším týmem, což se pak projevilo i na výsledku. Skóre otevřel gólem Marin Najvar, který v zápase střelil hned 4 branky. K výhře pomohl také Michal Brňovják, který zaznamenal 3 asistence. Ve 3. třetině nasázeli Válečníci 5 branek a zpečetili výhru 9:2.

Druhé utkání proti domácímu C-týmu Orlové bylo velmi vyrovnané. Orlová i naši Válečníci měli nějaké hráče z A-týmu, a proto utkání bylo kvalitnější. V první třetině vítězila Orlová 2:1, kdy se opět trefil Martin Najvar. Ve 2. části přidala Orlová další gól a Warriorům se nepovedlo žádný vstřelit. Do 3. třetiny se tedy šlo za stavu 1:3 pro Orlovou. Na 2:3 snížil svou premiérovou brankou Daniel Daron. V přesilové hře vyrovnal opět Martin Najvar. Minutu a 10 vteřin před koncem Orlová nabídla Warriorům přesilovou hru. I přes velký tlak a několik šancí se však nepodařilo Novému Jičínu vsítit. V čase 11:57 měla Orlová volný úder, ze kterého se podařilo dát gól na 4:3, jenomže nebyla spuštěna časomíra, a tak se rozhodčí museli poradit a gól nakonec neuznali. Utkání tak skončilo nerozhodně 3:3. Po 14 zápasech se Warriors B nachází s 22 body na 5. místě tabulky.