novojičínské béčko se v havířově trápilo, zejména v koncovce

Warriors B v neděli 24.3. odcestovali v ranních hodinách do Havířova, kde je čekal dvojzápas s týmy z nižších pater tabulky. První zápas Válečníci odehráli proti rezervě Horní Suché. V zápase Warrioři byli mírně lepším týmem, ale po většinu zápasu byla hra nahoru dolů. Kvůli zranění Michaela Szczurka se opět řešily problémy s brankářem, a tak Warriory podržel Vlastimil Camfrla, který v zápase chytil nájezd a připsal si asistenci. Skóre otevřel Marek Mitaš, který brankářovi střelou do levé šibenice nedal nejmenší šanci. Po souhře bratrů Burýšků se Warrioři dostali do vedení 2:0, branku se jim povedlo vstřelit v oslabení. Ke konci 1. třetiny se ještě povedlo v přesilové hře skórovat Martinu Hýnarovi a po úvodní třetině tak Warrioři vedli 3:0. Ve druhé třetině se kromě snížení Horní Suché na 3:1 moc nestalo. Ve třetí třetině se Horní Suché podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Minutu před koncem však vstřelil branku po asistenci brankáře Vlastimila Camfrly Martin Najvar. Utkání tak nakonec novojičínské Béčko zvládlo a do tabulky připisují 3 body.

V druhém zápase Warriory čekal domácí B-tým Havířova. Již od úvodního buly trápila Válečníky koncovka. Neproměňovali nespočet šancí, a proto po 1. periodě ztrácejí 1:0. Ve druhém dějství obdrželi Warrioři 2 rychlé branky a stav se změnil na 3:0 pro Havířov. Rychlou odpověď na 3. gól přinesla opět souhra Burýšků a o minutu a půl později gól Martina Hýnara. Před koncem se Havířovu podařilo odskočit na rozdíl 2 branek, stav po 2 třetinách byl tedy 4:2. Ve třetí třetině snížil v přesilové hře Petr Burýšek. Bohužel ani tento stav nevydržel dlouho a o minutu později se opět trefuje Havířov. Za stavu 5:3 šli Válečníci do 6 bez brankáře, kdy se podařilo Havířovu zvýšit vedení na 6:3. Snížit se ještě podařilo Martinu Najvarovi. Warriors neskládali zbraně a stále věřili a zkoušeli hru v 6. Power-play ale ovoce nepřineslo a do prázdné branky se opět trefil tým z Havířova. Výsledek zápasu tak po několika neproměněných šancích skončil 7:4. B-tým se tak stále drží na 3. příčce v tabulce s 29 body. Příští a taktéž poslední kolo letošní sezony Moravskoslezské soutěže mužů odehrají Válečníci 27.4. v Budišově nad Budišovkou.