Přípravka ve frýdlantu bodovala, u dorostenců je znát velké zlepšení!

Mimo náš mužský A-tým již několik turnajů objíždí naše mládež. Mladí Válečníci v Podbeskydské florbalové lize poměřují síly s různými soupeři z Moravy. Každým turnajem se jejich výkon zlepšuje a Warrioři si také připisují první výhry.

Přípravka
V sobotu 27.1. se naši nejmladší zúčastnili třetího kola Podbeskydské florbalové ligy. Našimi soupeři byli Karviná, Frýdlant „modří“ a Frenštát. Kluci se snažili hned v prvním zápase oplatit Karviné těsnou porážku z turnaje na začátku roku. Bohužel první poločas nám nevyšel podle představ a Karviná zvítězila přesvědčivě 5:1.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř z Frýdlantu, který letos ještě neztratil ani bod. V poločase jsme opět ztráceli 4:1, ale Tomáš Knop, který se vrátil po nemoci, dirigoval hru svého mužstva a zápas byl brzo pouze rozdílem jediné branky. V poslední minutě trefili válečníci ještě dvakrát snižovač a tyčku, ale vyrovnat už nedokázali.

V posledním zápase jsme se utkali s Frenštátem, kde jsme byli celý zápas více na míčku a konečný výsledek 6:2 pro Warriors byl zcela zasloužený.

Sestava: Šurík – Dominik Černoch, Sedlář, Riapoš, Hružík, Brini, T. Knop, Vinklárek, Krhut, Tvrdý

Mladí Válečníci v čele s trenérem Markem Mitašem

Starší žáci a dorostenci
V sobotu 27.1. odcestovalo ke svému turnaji i družstvo dorostenců, kteří ve velmi okleštěné sestavě odehráli nejlepší zápasy v sezóně. V prvním utkání nechybělo k bodům mnoho. Soupeř sice dvakrát vedl, ale dva góly o které se postarali Rusek a Harvey dokázali vyrovnat. Bohužel třicet vteřin před koncem Frýdlant rozhodl zápas střelou ze středu hřiště.

V druhém zápase nás čekala Luna Příbor. Na začátku jsme si dali dva nešťastné vlastní góly. Těsně před poločasem se podařilo snížit. Ve druhé části skóroval pouze soupeř a nakonec tedy Příbor zvítězil 1:5.

V posledním zápase nás čekala Polanka. Tabulkově nám nejbližší soupeř. Celý turnaj jsme hráli v počtu jaký známe ze Sněhurky od trpaslíků. Soupeř byl celý zápas aktivnější a po zásluze vyhrál 7:2. Všichni hráči udělali obrovský posun. Další zápasy nás čekají v březnu, kde snad předvedeme minimálně podobné výkony.

Sestava: David Černoch – D. Rusek, Socha, Turek, Harvey, Hrehor, Hypl, Hruška