Warriors B v posledním kole zvítězili a obsazují 4. místo

Poslední dvojkolo sezony 2023/2024 zavedlo B-tým Warriorů opět do Budišova nad Budišovkou. V prvním zápase nastoupili Válečníci proti týmu Rafani Ostrava. Zápas byl zajímavý tím, že vítěz zápasu obsadí konečné 3. místo. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale i přes dobrý úvod Warrioři B nakonec po 1. třetině prohrávají 0:2. Ve 2. periodě vynikali především brankáři obou týmů, neboť nepadla jediná branka. V poslední části utkání se podařilo snížit na 1:2 Martinovi Filkovi. Bohužel jedna branka nebyla dostatečná a zápas nakonec Warrioři prohráli 1:4.

Druhý zápas odehráli Warriors B proti rezervě Domaslavic, která byla hodně omlazena juniory. V zápase diktovali tempo Válečníci a hned v 1. třetině vedou o 2 branky. Warrioři nakonec vstřelili 12 branek a zvítězili 12:2. Díky této výhře Warriors B obsazují 4. místo. Šest kanadských bodů zaznamenal Martin Najvar, další 4 body nasázel Martin Filka, který ve Warriors končí své angažmá. Tomu přejeme hodně štěstí do dalších sezón. Ačkoli se předsezónní cíl Warriorům nepodařil splnit, tak odehráli skvělou sezonu, i přes to, že na několik výjezdů jeli v oslabené sestavě. Všem klukům děkujeme a v příští sezóně ahoj!